SGA 2020 - 14.ročník

Název

Popis

Ani jsme se nenadáli a máme za sebou takřka 96 hodin 14. ročníku SGA! I letos bez kapky deště, se skvělými spoluhráči ve flightech, s mnoha nováčky ve startovním poli a s celkem 79ti hráči, kteří si turnaj odehráli na plný počet 72 jamek! Více než 700 fotografií v tomto albu zachycuje každodenní okamžiky všech, kteří turnaj hráli nebo kteří se na turnaji podíleli. Obrovské díky patří týmu pod vedením Martina Korandy - hlavní greenkeepera našeho hřiště, kteří denně velmi brzy vstávali aby všem hráčkám i hráčům skvěle hřiště připravili! Další obrovský dík patří Evě Balkové a jejímu týmu v hostinci Glokner, kteří se o všechny hráče i hráčky a jejich doprovod starali, poděkování míří i do kuchyně všem kuchařům pod vedením Lukáše Andrlíka a také všem recepčním, kteří si skvěle o všechny na resortu starali - tj jak na golfu, tak také na hotelové recepci.

JE NÁM VELKOU CTÍ PŘEDSTAVIT VÁM LETOŠNÍ VÍTĚZE 14. ROČNÍKU:
BEST BRUTTO NA RÁNY a zároveň vítěz kategorie MASTER PRO - 7,9 HCP - PAVEL AMBROŽ - pro vítěze byly připravené slalomové lyže značky EGOÉ MOVE
2. místo Tomáš Gryc
3. místo Břetislav Šádek

Nejlepší hráči kategorie MASTER na rány s vyrovnáním - HCP 8,0 - 13.9
1. místo Marek Frank, který zároveň vyhrál v této kategorii i nejnižší součet zahraných brutto ran
2. místo Miroslav Codl
3. místo Petr Klíma

Nejlepší hráči kategorie CHAMPIONS - nejvyšší součet netto bodů - HCP 14,0 - 20,9
1. místo Dominik Drhovský, který zároveň vyhrál v této kategorii i nejnižší součet zahraných brutto ran