11. Mistrovství klubu na rány 2016

Název

Popis

Vážené členky, vážení členové - dovolte nám představit letošní Mistry klubu pro rok 2016, kterými jsou Terezie Vondrášková v kategorii Ženy a Petr Podlaha v kat. Muži.

V kat. Žen přijalo letos pozvání zahrát si o nejvyšší příčky celkem 10 dívek a žen. Titul letos premiérově pro sebe získala Terezka, která po včerejších 89 ranách dnes přinesla osobní rekord z našeho hřiště 82 ran a o 1 ránu porazila svou spoluhráčku ve flightu Alenu Zemánková, která ke včerejším 88 přidala dnes také skvělých 84 ran. Třetí místo pro sebe dnešním skvělým výsledkem 86 ran získala Romana Jedličková. Na stupních vítězek stála také Martina Jedličková, která si k titulu nejlepší junior/juniorka do 16ti let nadělila také nový HCP 20,5.

Kategorie Mužů je vždy napínavější, protože o titul Mistra klubu většinou usiluje větší skupina hráčů - a letos tomu nebylo jinak, neboť po 36 jamkách byli na stejném skóre - 148 ran hned 3 hráči - nejmladší Gustav Had, dále Jiří Pešl a o něco málo starší Petr Podlaha. Skoro hodinu trvající play-off rozhodlo o zisku již třetího krumlovského titulu pro Petra Podlahu, který na páté jamce roztřelu porazil Jirku Pešla. Bylo to velmi napínavé a tak jako v ostatních golfových rundách, i tady rozhodovaly nakonec centimetry.
Slavnostní zakončení letošního turnaje se neslo v předávání i dalších cen - hodinky s logem klubu za svůj H-I-O si odnesla Ivana Mašková, Štěpán Šádek vyhrál vložený turnaj na 9 jamek mezi nejmladšími hráči když porazil druhého Martina Stindla, kategorii seniorů pro sebe opět získal Jan Bürger.

Oba dva dny se zapojilo do Mistrovství 48 - 50 hráčů, což vzhledem k nepříliš dobrému počasí považujeme za úspěch a také tímto ještě jednou děkujeme všem, kteří přijeli k nám na resort a užili si s námi 2 dny golfu doprovázeného deštěm a větrem.
Zároveň gratulujeme i vítězům Mistrovství GC Nová Bystřice, kteří každoročně pořádají Mistrovství ve stejný termín jako my a také na našem domácím hřišti.

Předběžný termín 12. Mistrovství našeho klubu na rány pro rok 2017 je stanoven na datum - pátek 15.září a sobota 16.9. s tímto novým formátem hry:

Dvoukolového Mistrovství se zúčastní 18 hráčů s nejnižším HCP ke dni uzavření přihlášek a 9 hráček, v sobotu 16. září bude pro všechny ostatní hráče otevřený Doprovodný turnaj k Mistrovství, kde budeme vyhodnocovat nejvyšší počet netto bodů ve vyhlášených kategoriích, večer oslavíme předání titulů Mistrovi a Mistryni a závěr bude patřit párty a připravenému rautu.